Szczegóły ogłoszenia

SZW/DZP/3/2025

"Dostawa oprogramowania wraz z usługami wdrożenia, szkolenia i opieki serwisowej - Ujednolicenia systemów HIS i ERP"

SZPITAL WOJEWÓDZKI W POZNANIU

                     

Ogłoszenie

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Ogłoszenie o zamówieniu pdf 79,4 2025.03.07 341

Specyfikacja

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
SWZ - na dostawę i usługi procedura pełna pdf 423,3 2025.03.07 182

Zmiany specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Powiadomienie o zmianach SWZ (procedura pełna) pdf 190,2 2025.03.26 341
Powiadomienie o zmianach SWZ-2 docx 30,8 2025.05.14 222

Zapytania do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Wyjaśnienie treści SWZ (procedura pełna) docx 260,0 2025.05.14 231

Inne dokumenty

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Informacja z otwarcia ofert docx 25,7 2025.05.23 226
Ksiazka-CMJ-standardy-akredytacyjne-2024-14-10-2024-internet pdf 1980,0 2025.03.07 352
Odwołanie pdf 1108,9 2025.03.18 430
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia pdf 103,9 2025.03.26 292
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia -4 pdf 79,6 2025.04.30 260
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia -5 pdf 83,0 2025.05.14 227
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia-2 pdf 79,6 2025.04.08 271
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia-3 pdf 79,6 2025.04.24 256
Powiadomienie o przedłużeniu terminu składania ofert docx 23,7 2025.04.08 291
Powiadomienie o przedłużeniu terminu składania ofert - 3 docx 23,8 2025.04.30 259
Powiadomienie o przedłużeniu terminu składania ofert - 4 docx 23,7 2025.05.14 223
Powiadomienie o przedłużeniu terminu składania ofert -2 docx 23,7 2025.04.24 269
Powiadomienie pozostałych Wykonawców o wniesieniu odwołania doc 27,4 2025.03.18 307
Pulpit Lekarski i Pielęgniarski - uzupełnienie 28032025 docx 91,1 2025.03.28 298
SWZ - na dostawę i usługi procedura pełna - MODYFIKACJA z dnia 25.03.2025 r. pdf 424,9 2025.03.26 301
Wyjaśnienie treści SWZ - SPROSTOWANIE docx 42,5 2025.05.16 252
Wyjaśnienie treści SWZ - SPROSTOWANIE-2 docx 33,6 2025.05.21 231
zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy docx 26,8 2025.03.07 388
zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy - modyfikacja docx 27,0 2025.05.14 224
zał. nr 10 do SWZ - oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświad doc 30,3 2025.03.07 358
zał. nr 11 do SWZ - dokumenty dotyczące przynależności do grupy kapitałowej doc 32,0 2025.03.07 349
zał. nr 2 - Opis przedmiotu zamówienia pdf 5313,9 2025.03.07 372
zał. nr 2 - Opis przedmiotu zamówienia - modyfikacja docx 860,7 2025.05.14 233
zał. nr 2a do OPZ-Opis integracji TOPSOR-HIS LPR pdf 242,3 2025.03.07 376
zał. nr 3 do SWZ - JEDZ docx 69,4 2025.03.07 347
zał. nr 4 do SWZ -projekt umowy docx 80,8 2025.03.07 315
zał. nr 4 do SWZ -projekt umowy modyfikacja docx 86,2 2025.05.14 244
zał. nr 4 do SWZ -projekt umowy modyfikacja 28032025 docx 83,1 2025.03.28 294
zał. nr 4 do SWZ -projekt umowy modyfikacja 30032025 docx 84,2 2025.03.30 315
zał. nr 4a do SWZ umowa RODO docx 85,8 2025.03.07 336
zał. nr 4a do SWZ umowa RODO v2 modyfikacja docx 86,4 2025.05.14 222
zał. nr 5 do SWZ - wykaz usług docx 24,3 2025.03.07 334
zał. nr 6 do SWZ - Wykaz osób doc 106,0 2025.03.07 338
zał. nr 6 do SWZ - Wykaz osób - modyfikacja doc 106,0 2025.05.14 217
zał. nr 7 do SWZ - Zobowiązanie innych podmiotów docx 28,0 2025.03.07 338
zał. nr 8 do SWZ - Ośw. o zatrudnieniu docx 27,9 2025.03.07 346
zał. nr 9 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy dotyczące odrębnych przesłanek wyk doc 34,4 2025.03.07 335

Pobierz wszystkie dokumenty