Szczegóły ogłoszenia

DE-dzp.272-28/24

"Przebudowa, nadbudowa i rozbudowa centralnej części budynku S-1 na terenie AGH w Krakowie - DE-dzp.272-28/24"

Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

                     

Ogłoszenie

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Ogłoszenie o zamówieniu (procedura pełna) pdf 107,7 2024.01.29 1274

Zmiany treści ogłoszenia

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
ogłoszenie o zmianie ogłoszenia pdf 107,9 2024.02.23 938

Specyfikacja

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
SWZ - na roboty budowlane procedura pełna doc 464,0 2024.01.29 1295

Załączniki do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Dokumenty dotyczące przynależności do grupy kapitałowej doc 40,5 2024.01.29 791
Jednolity europejski dokument zamówienia doc 234,5 2024.01.29 809
Karta zatwierdzeń pdf 162,7 2024.01.29 811
Oświadczenia sankcyjne doc 47,0 2024.01.29 776
Oświadczenia sankcyjne podmiotu udostępniającego zasoby doc 40,0 2024.01.29 769
Wzor umowy docx 105,4 2024.01.29 894
Wzór formularza oferty doc 59,5 2024.01.29 833
wzór oświadczenia Podwykonawcy doc 45,0 2024.01.29 792
Zał. A do dokumentu gwarancyjnego doc 86,0 2024.01.29 805
Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby doc 40,5 2024.01.29 777

Zmiany specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Powiadomienie o zmianach SWZ (2) doc 192,5 2024.02.28 934
Powiadomienie o zmianach SWZ (3) doc 190,0 2024.03.12 815
Powiadomienie o zmianach SWZ (4) doc 177,5 2024.03.14 941
Powiadomienie o zmianach SWZ (5) doc 169,5 2024.03.21 792
Powiadomienie o zmianach SWZ (6) doc 290,5 2024.03.28 819
Powiadomienie o zmianach SWZ (procedura pełna) doc 164,5 2024.02.23 893
SPROSTOWANIE do odpowiedzi nr 10, 29, 54 w (51-33) i nr 4 w (53-48) doc 234,5 2024.03.28 797
Zmiana w Powiadomieniu o zmianach SWZ (6) w zakresie pkt 2 doc 176,0 2024.04.04 761

Zapytania do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Uzupełnienie odpowiedzi nr 3), 6), 8), 11), 12) w wyjaśnieniach treści SWZ (17-11) doc 240,5 2024.04.04 777
Uzupełnienie odpowiedzi nr 5) i nr 9) w wyjaśnieniach treści SWZ (8-2) doc 230,5 2024.04.04 725
Uzupełnienie odpowiedzi nr 6) w wyjaśnieniach treści SWZ (66-55) doc 233,0 2024.04.04 724
Uzupełnienie odpowiedzi nr 69), 70), 79) w wyjaśnieniach treści SWZ (58-34) doc 235,5 2024.04.04 745
Uzupełnienie odpowiedzi nr 8) i 39) w wyjaśnieniach treści SWZ (36-21) doc 234,0 2024.04.04 747
Wyjaśnienia treści SWZ (35-30) doc 230,5 2024.03.14 802
Wyjaśnienia treści SWZ (36-21) doc 2243,0 2024.03.15 828
Wyjaśnienia treści SWZ (41-27) doc 230,0 2024.03.20 752
Wyjaśnienia treści SWZ (42-39) doc 230,0 2024.03.20 776
Wyjaśnienia treści SWZ (43-37) doc 238,0 2024.03.20 806
Wyjaśnienia treści SWZ (44-46) doc 232,5 2024.03.21 767
Wyjaśnienia treści SWZ (5-1) doc 228,5 2024.02.27 913
Wyjaśnienia treści SWZ (6-3) doc 232,5 2024.03.01 846
Wyjaśnienie treści SWZ (10-9) doc 166,5 2024.02.28 837
Wyjaśnienie treści SWZ (11-26) doc 177,5 2024.02.28 840
Wyjaśnienie treści SWZ (12-41) doc 212,0 2024.02.29 818
Wyjaśnienie treści SWZ (13-49) doc 162,0 2024.02.29 816
Wyjaśnienie treści SWZ (14-5) doc 166,5 2024.03.01 799
Wyjaśnienie treści SWZ (15-14) doc 163,5 2024.03.01 811
Wyjaśnienie treści SWZ (16-8) doc 163,0 2024.03.01 857
Wyjaśnienie treści SWZ (17-11) doc 186,5 2024.03.05 845
Wyjaśnienie treści SWZ (18-60) doc 171,0 2024.03.06 820
Wyjaśnienie treści SWZ (19) doc 162,5 2024.03.07 832
Wyjaśnienie treści SWZ (20-13) doc 165,5 2024.03.11 837
Wyjaśnienie treści SWZ (21-4) doc 165,5 2024.03.07 852
Wyjaśnienie treści SWZ (22-16) doc 160,5 2024.03.07 796
Wyjaśnienie treści SWZ (23-15) doc 168,5 2024.03.07 799
Wyjaśnienie treści SWZ (24-20) doc 172,0 2024.03.07 848
Wyjaśnienie treści SWZ (28-40) doc 172,5 2024.03.12 783
Wyjaśnienie treści SWZ (29-42) doc 173,5 2024.03.12 785
Wyjaśnienie treści SWZ (30-44) doc 163,0 2024.03.12 788
Wyjaśnienie treści SWZ (31-53) doc 206,5 2024.03.12 770
Wyjaśnienie treści SWZ (32-17) doc 162,5 2024.03.13 809
Wyjaśnienie treści SWZ (33-22) doc 197,5 2024.03.13 822
Wyjaśnienie treści SWZ (34-47) doc 162,0 2024.03.13 779
Wyjaśnienie treści SWZ (47-24) doc 299,5 2024.03.25 751
Wyjaśnienie treści SWZ (48-19) doc 167,0 2024.03.25 722
Wyjaśnienie treści SWZ (49-43) doc 226,0 2024.03.25 705
Wyjaśnienie treści SWZ (51-33) doc 1081,5 2024.03.27 795
Wyjaśnienie treści SWZ (52-36) doc 245,0 2024.03.28 699
Wyjaśnienie treści SWZ (53-48) doc 285,5 2024.03.27 746
Wyjaśnienie treści SWZ (54-51) doc 170,0 2024.03.27 717
Wyjaśnienie treści SWZ (55-52) doc 176,5 2024.03.28 781
Wyjaśnienie treści SWZ (56-54) doc 173,0 2024.03.28 734
Wyjaśnienie treści SWZ (57-57) doc 391,5 2024.03.27 735
Wyjaśnienie treści SWZ (58-34) doc 1115,5 2024.03.28 758
Wyjaśnienie treści SWZ (59-29) doc 195,0 2024.03.28 714
Wyjaśnienie treści SWZ (64-31) doc 203,5 2024.03.28 734
Wyjaśnienie treści SWZ (65-45) doc 176,5 2024.03.28 709
Wyjaśnienie treści SWZ (66-55) doc 174,5 2024.03.28 746
Wyjaśnienie treści SWZ (8-2) doc 168,0 2024.02.28 813
Wyjaśnienie treści SWZ (9) doc 161,5 2024.02.28 827
Wyjaśnienie treści SWZ 1 doc 164,0 2024.02.23 893
Wyjaśnienie treści SWZ (2-12) doc 146,6 2024.02.23 878
Wyjaśnienie treści SWZ (25-58) Zmiany doc 176,5 2024.03.08 845
Wyjaśnienie treści SWZ (26-6) doc 172,5 2024.03.11 832
Wyjaśnienie treści SWZ (27-7) docx 7383,3 2024.03.11 800
Wyjaśnienie treści SWZ (3-18) doc 141,8 2024.02.23 883
Wyjaśnienie treści SWZ (37-6) uzupełnienie odpowiedzi 2 i 9 do (26-6) doc 296,5 2024.03.15 796
Wyjaśnienie treści SWZ (38-7) uzupełnienie odpowiedzi 8, korekta odpowiedzi doc 781,5 2024.03.19 738
Wyjaśnienie treści SWZ (39-25) doc 239,5 2024.03.19 796
Wyjaśnienie treści SWZ (4-23) doc 144,5 2024.02.23 914
Wyjaśnienie treści SWZ (40-35) doc 165,5 2024.03.20 741
Wyjaśnienie treści SWZ (45-21) uzupełnienie odpowiedzi 38 do (36-21) doc 161,0 2024.03.22 706
Wyjaśnienie treści SWZ (46-32) doc 326,0 2024.03.22 745
Wyjaśnienie treści SWZ (50-22) uzupełnienie odpowiedzi 6 do (33-22) doc 161,5 2024.03.27 723
Wyjaśnienie treści SWZ (60-59) doc 180,0 2024.03.28 719
Wyjaśnienie treści SWZ (61-28) doc 219,0 2024.03.28 718
Wyjaśnienie treści SWZ (62-38) doc 268,0 2024.03.28 754
Wyjaśnienie treści SWZ (63-56) doc 184,0 2024.03.28 727
Wyjaśnienie treści SWZ (67-33) uzupełnienie odpowiedzi 51, do wyjaśnień (51 doc 161,5 2024.03.28 739
Wyjaśnienie treści SWZ (68-50) doc 249,0 2024.04.04 780
Wyjaśnienie treści SWZ (7-10) doc 165,5 2024.02.28 843
Zmiana odpowiedzi nr 2) w wyjaśnieniach treści SWZ (35-30) doc 228,5 2024.03.15 787

Inne dokumenty

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Dodatkowa wizja lokalna doc 161,5 2024.03.21 736
espd-request (12) xml 138,1 2024.01.29 924
Informacja o kwocie przeznaczonej na realizację zamówienia doc 19,6 2024.04.12 925
Informacja z otwarcia ofert doc 22,1 2024.04.12 1327
odwołanie do Prezesa KIO.T pdf 1263,9 2024.02.09 1109
ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2 pdf 107,9 2024.02.28 790
ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 3 pdf 108,0 2024.03.06 819
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 4 pdf 108,0 2024.03.11 760
ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 5 pdf 108,0 2024.03.21 757
PORR S.A. - 2024 AGH odwołanie 2024.02.08-sig-sig pdf 593,0 2024.02.08 1057
PORR S.A. - odpis_aktualny_26184_1707391157882 pdf 81,9 2024.02.08 1034
Powiadomienie o przedłużeniu terminu składania ofert - 3 doc 34,0 2024.03.21 782
Powiadomienie o przedłużeniu terminu składania ofert - zmiana ogłoszenia (procedura pełna) doc 21,6 2024.02.23 839
Powiadomienie o przedłużeniu terminu składania ofert 2 - wyjaśnienia SWZ (procedura pełna) doc 21,3 2024.03.11 810
Rys 1 Loklaizacja złącza elektrycznego i kontenerów jpg 451,2 2024.03.15 762
Rys 2 Fragment PZT złącze elektryczne_kontenery_stacja trafo-1 pdf 1763,1 2024.03.15 759
Sprostowanie do powiadomienie o przedłużeniu terminu składania ofert doc 33,0 2024.02.26 805
Ujednolicony Wzor umowy doc 344,0 2024.03.28 708
wzór oświadczenia Podwykonawcy_dostawcy doc 44,5 2024.02.23 757
zawiadomienie o wpłynięciu odwołania doc 225,0 2024.02.08 860
zawiadomienie o wpłynięciu odwołania (2) doc 225,0 2024.02.09 856
Zmiana odpowiedzi nr 6) w wyjaśnieniach treści SWZ (47-24) doc 230,5 2024.03.28 724

Pobierz wszystkie dokumenty