Szczegóły ogłoszenia

Kc-zp.272-426/21

"Kompleksowe ubezpieczenie AGH oraz ACK Cyfronet AGH - Kc-zp.272-426/21"

Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

                     

Ogłoszenie

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Ogłoszenie o zamówieniu (procedura pełna) doc 35,1 2021.09.28 748

Specyfikacja

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
SWZ - na dostawę i usługi procedura pełna (pakiety) docx 75,4 2021.09.28 462

Załączniki do specyfikacji

Zmiany specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Powiadomienie o zmianach SWZ doc 134,1 2021.10.15 676
Powiadomienie o zmianach SWZ nr 10 doc 134,3 2021.11.10 629
Powiadomienie o zmianach SWZ nr 2 doc 134,3 2021.10.29 660
Powiadomienie o zmianach SWZ nr 3 doc 133,9 2021.11.04 613

Zapytania do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Wyjaśnienie treści SWZ nr 1 oraz Zmiana SWZ nr 4 doc 151,0 2021.11.10 637
Wyjaśnienie treści SWZ nr 2 doc 142,4 2021.11.10 630
Wyjaśnienie treści SWZ nr 3 oraz Zmiana SWZ nr 5 doc 172,4 2021.11.10 627
Wyjaśnienie treści SWZ nr 4 oraz Zmiana SWZ 6 doc 192,0 2021.11.10 623
Wyjaśnienie treści SWZ nr 5 oraz Zmiana SWZ nr 7 doc 161,8 2021.11.10 613
Wyjaśnienie treści SWZ nr 6 oraz Zmiana SWZ nr 8 doc 150,2 2021.11.10 629
Wyjaśnienie treści SWZ nr 7 oraz Zmiana SWZ nr 9 doc 152,2 2021.11.10 645

Inne dokumenty

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Informacja o kwocie przeznaczonej na realizację zamówienia doc 133,2 2021.11.19 635
Informacja o zmianie ogłoszenia Kc-zp.272-426 21 docx 212,4 2021.10.20 706
Informacja o zmianie ogłoszenia nr 2 Kc-zp.272-426 21 docx 212,5 2021.11.03 647
Informacja o zmianie ogłoszenia nr 3 Kc-zp.272-426 21 docx 212,5 2021.11.09 612
Informacja z otwarcia ofert (pakiety) doc 134,3 2021.11.19 605
Informacja z wizji lokalnej z dnia 21.10.2021 pdf 695,1 2021.10.27 669
JEDZ espd Kc-zp.272-426 21 xml 127,0 2021.09.28 700
NOWY Wzór formularza oferty docx 33,7 2021.11.10 639
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA docx 21,2 2021.10.25 694
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA NR 2 docx 20,3 2021.11.08 1052
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia nr 2 wysłane do Dziennika Urzędowego Unii Eu pdf 80,8 2021.11.05 637
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA NR 3 docx 19,4 2021.11.12 642
Powiadomienie o przedłużeniu terminu składania ofert doc 134,7 2021.10.25 670
Powiadomienie o przedłużeniu terminu składania ofert nr 2 doc 134,5 2021.11.05 653
Powiadomienie o przedłużeniu terminu składania ofert nr 3 doc 134,7 2021.11.12 616
Ujednolicenie opisu przedmiotu zamówienia docx 137,7 2021.11.15 628
Załacznik 12 Wynajem lokali pdf 382,3 2021.11.04 628
Załacznik 13 - Elektronika poniżej poziomu gruntu xlsx 83,2 2021.11.10 617
Załącznik 4 - NOWY Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia doc 598,0 2021.11.10 626
Załącznik 6 - Nowa Informacja o szkodach pdf 510,4 2021.10.29 719
Załącznik 8 wykaz budynków o konstrukcji drewnianej uzupełnienie xlsx 21,6 2021.11.04 637
Załącznik do załącznika nr 6 - Lista szkód z ubezpieczenia mienia na 13.10.2 xls 96,0 2021.10.29 621
Załącznik nr 10A do SWZ (AGH) pdf 632,3 2021.10.29 715
Załącznik nr 10B do SWZ (ACK Cyfronet) pdf 517,5 2021.10.29 647
Załącznik nr 11 do SWZ - Nowy Wykaz aparatury terenowej pdf 430,1 2021.10.29 608
Załącznik nr 14 - Kampus AGH jpg 699,5 2021.11.10 566
Załącznik nr 3A - NOWY WZÓR UMOWY GENERALNEJ do Zadania 1 docx 30,9 2021.11.10 547
Załącznik nr 3B - NOWY WZÓR UMOWY GENERALNEJ do zadań 2-5 docx 38,7 2021.11.10 529
Załącznik nr 8 - NOWY wykaz budynków wraz z zabezpieczeniami p.poż AGH xlsx 29,5 2021.11.10 634

Pobierz wszystkie dokumenty