Szczegóły ogłoszenia

ZP.262.50.2026.MK

"Remont schodów głównego wejścia do budynku Auli wraz z wykonaniem izolacji części ścian piwnic budynku Auli w ramach zadania pn.: Remont kapitalny schodów zewnętrznych budynku auli szkolnej w Zespole Szkół nr 3"

Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Kędzierzynie-Koźlu

                     

Ogłoszenie

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Ogłoszenie O ZAMÓWIENIU nr 2026-BZP 00411705-01 z dnia 2026-08-28 pdf 186,7 2026.08.28 13

Specyfikacja

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
SWZ_Remont schodów w Zespole Szkół Nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu-sig pdf 722,3 2026.08.28 6

Załączniki do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
BA.6743.1.141.2026_zaświadczenie-sig pdf 700,9 2026.08.28 13
DRUKI EDYTOWALNE_Remont schodów w Zespole Szkół Nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu docx 153,2 2026.08.28 13
Informacja o sposobie pobierania plików_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA pdf 180,4 2026.08.28 13
PAB 7z 13892,9 2026.08.28 13
PPU_Remont schodów w Zespole Szkół Nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu pdf 418,9 2026.08.28 13
przedmiar robót pdf 236,0 2026.08.28 13
PT_wielobranżowy 7z 11588,9 2026.08.28 13
PW_wielobranżowy 7z 19413,7 2026.08.28 14
ZN.5152.197.2026.NŁ_Kędzierzyn-Koźle_Sławięcicka_79_szkoła_remont_schodów_po pdf 362,8 2026.08.28 14

Pobierz wszystkie dokumenty