Szczegóły ogłoszenia

21/21PN/2020

" Przetarg nieograniczony dostawę sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu"

Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu

                     

Ogłoszenie

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
2020-OJS138-338828-pl pdf 1816,0 2020.07.21 507

Specyfikacja

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
SIWZ doc 823,5 2020.07.21 366

Załączniki do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
espd-response zip 69,7 2020.07.21 506
PAKIETY JEDNORAZÓWKA xls 1445,5 2020.07.21 531

Zmiany specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Załącznik A do SIWZ pakiet nr 12 xls 42,5 2020.08.21 485
Zawiadomienie o modyfikacji SIWZ pdf 189,2 2020.08.21 454
Zawiadomienie o Modyfikacji Załącznika B do SIWZ. pdf 211,7 2020.08.12 480
ZMODYFIKOWANY PROJEKT UMOWY doc 65,5 2020.08.12 499

Zapytania do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Odpoiwedz na pytanie nr 11 pdf 564,7 2020.08.12 492
odpoiwedz na pytanie nr 16 pdf 597,2 2020.08.12 487
Odpowiedz do pytania NR 33 uzupełnienie pdf 342,0 2020.08.25 460
Odpowiedz n apytanie nr 25 pdf 1699,0 2020.08.21 460
Odpowiedz na prosbe firmy KDMedical Polska Sp. z o. o. pdf 336,3 2020.08.27 457
Odpowiedz na pyatnie nr 31 pdf 762,4 2020.08.21 470
Odpowiedz na pytanie nr 04 pdf 392,8 2020.08.03 536
Odpowiedz na pytanie Nr 1 pdf 274,0 2020.07.27 507
Odpowiedz na pytanie nr 10 pdf 826,2 2020.08.21 487
Odpowiedz na pytanie nr 12 pdf 342,6 2020.08.20 462
Odpowiedz na pytanie Nr 13 pdf 753,9 2020.08.12 520
Odpowiedz na pytanie Nr 14 pdf 629,5 2020.08.07 511
Odpowiedz na pytanie nr 18 pdf 301,1 2020.08.21 456
Odpowiedz na pytanie nr 2 pdf 311,0 2020.08.12 489
Odpowiedz na pytanie nr 20 pdf 265,4 2020.08.12 503
Odpowiedz na pytanie nr 21 pdf 857,2 2020.08.21 505
Odpowiedz na pytanie nr 22 pdf 1197,4 2020.08.21 441
Odpowiedz na pytanie nr 23 pdf 604,5 2020.08.21 467
odpowiedz na pytanie nr 24 pdf 609,7 2020.08.21 494
Odpowiedz na pytanie nr 26 pdf 314,5 2020.08.21 442
Odpowiedz na pytanie nr 27 pdf 1592,8 2020.08.21 437
Odpowiedz na pytanie nr 28 pdf 1441,8 2020.08.21 457
Odpowiedz na pytanie nr 29 pdf 3862,8 2020.08.21 446
Odpowiedz na pytanie Nr 3 pdf 690,8 2020.08.05 487
odpowiedz na pytanie nr 30 pdf 247,6 2020.08.21 469
Odpowiedz na pytanie nr 32 pdf 3034,0 2020.08.21 480
Odpowiedz na pytanie nr 33 pdf 2398,0 2020.08.21 448
Odpowiedz na pytanie nr 34 pdf 620,7 2020.08.21 437
Odpowiedz na pytanie nr 35 pdf 655,6 2020.08.12 463
Odpowiedz na pytanie Nr 5 pdf 531,1 2020.08.05 478
Odpowiedz na pytanie Nr 6 pdf 295,3 2020.07.27 494
Odpowiedz na pytanie nr 7 pdf 254,7 2020.08.12 469
Odpowiedz na pytanie Nr 9 pdf 750,5 2020.08.06 468
Odpowiedź na pytanie nr 15 pdf 2007,6 2020.08.21 504
Odpowiedź na pytanie nr 17 pdf 214,2 2020.08.20 421
Odpowiedź na pytanie nr 19 pdf 254,6 2020.08.20 433
Odpowiedź na pytanie nr 8 pdf 568,2 2020.08.21 429

Inne dokumenty

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Protokół z otwarcia ofert pdf 5291,5 2020.08.31 469

Pobierz wszystkie dokumenty