Szczegóły ogłoszenia

SA.270.11.2020

"Budowa budynków biurowych (pojedyncze oraz podwójne kancelarie leśne w technologii drewnianej z prefabrykowanych elementów modułowych) dla Nadleśnictw Barlinek, Bierzwnik, Głusko, Karwin, Skwierzyna oraz Strzelce Krajeńskie"

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Barlinek

                     

Ogłoszenie

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Ogłoszenie UZP pdf 277,2 2020.02.11 788

Specyfikacja

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia pdf 14741,9 2020.02.11 451

Załączniki do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 540036564-N-2020z dnia 28.02.2020 pdf 240,0 2020.02.28 684
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 02.03.2020 pdf 235,5 2020.03.02 666
Załacznik nr 30 do SIWZ dokumentacja projektowa SKL Wilanów(prawidłowa) zip 35330,5 2020.02.11 898
Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy pdf 244,1 2020.02.11 676
Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy(edytowalna) docx 18,4 2020.02.11 676
Załącznik nr 10 - Krzynka Barlinek Dokumentacja projektowa zip 32000,3 2020.02.11 787
Załącznik nr 11 - Krzynka Barlinek Przedmiar robót zip 1534,6 2020.02.11 739
Załącznik nr 12 - Krzynka Barlinek - STWiOR zip 4019,1 2020.02.11 716
Załącznik nr 13 - Dodatkowe wytyczne do opisu przedmiotu zamowienia pdf 143,0 2020.02.11 757
Załącznik nr 14 - Dokumentacja projektowa zip 21016,9 2020.02.11 777
Załącznik nr 15 - Przedmiar robót zip 356,8 2020.02.11 760
Załącznik nr 16 - STWIOR zip 2487,4 2020.02.11 690
Załącznik nr 17 - Dodatkowe wytyczne do Opisu Przedmiotu Zamówienia Wygon (nieaktualne) pdf 143,3 2020.02.11 675
Załącznik nr 17 - Dodatkowe wytyczne do przedmiotu zamówienia Wygon pdf 143,4 2020.02.11 718
Załącznik nr 18 - Wygon Dokumentacja projektowa zip 42655,2 2020.02.11 877
Załącznik nr 19 - Wygon Przedmiar robót zip 1210,8 2020.02.11 695
Załącznik nr 2 - Oświadczenie Wykonawcy dotyczące spełniania warunków udział pdf 177,4 2020.02.11 680
Załącznik nr 2 - Oświadczenie Wykonawcy dotyczące spełniania warunków udział(edyt.) docx 14,8 2020.02.11 657
Załącznik nr 20 - Wygon STWiOR zip 7234,2 2020.02.11 729
Załącznik nr 21 - Złotawa - Dodatkowe wytyczne do Opisu Przedmiotu (nieaktualne) pdf 134,8 2020.02.25 799
Załącznik nr 21 - Złotawa - Dodatkowe wytyczne do Opisu Przedmiotu zamówieni pdf 134,8 2020.02.11 691
Załącznik nr 21- Dodatkowe wytyczne do przedmiotu zamówienia Złotawa pdf 129,2 2020.02.11 700
Załącznik nr 22 do SIWZ Dokumantacja Projektowa SKL Złotawa zip 34780,0 2020.02.11 865
Załącznik nr 23 do SIWZ Przedmiary SKL Złotawa zip 1238,4 2020.02.11 681
Załącznik nr 24 do SIWZ STWIOR SKL Złotawa zip 4628,9 2020.02.11 699
Załącznik nr 25 - Jaźwiny - Dodatkowe wytyczne do Opisu Przedmiotu Zamówieni pdf 134,8 2020.02.11 709
Załącznik nr 26 - Jaźwiny Dokumentacja projektowa zip 29351,1 2020.02.11 750
Załącznik nr 27 - Jaźwiny Przedmiar robót zip 326,2 2020.02.11 658
Załącznik nr 28 - Jaźwiny STWiOR zip 1972,8 2020.02.11 655
Załącznik nr 29 - Dodatkowe wytyczne do przedmiotu zamówienia Wilanów(aktualne) pdf 130,9 2020.02.11 680
Załącznik nr 29 - Wilanów - Dodatkowe wytyczne do Opisu Przedmiotu (nieaktualne) pdf 134,5 2020.02.25 670
Załącznik nr 29 - Wilanów - Dodatkowe wytyczne do Opisu Przedmiotu Zamówieni pdf 134,5 2020.02.11 661
Załącznik nr 3 - Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia pdf 193,7 2020.02.11 717
Załącznik nr 3 - Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia(edyt.) docx 16,2 2020.02.11 647
Załącznik nr 30 do SIWZ dokumentacja projektowa SKL Wilanów zip 30358,8 2020.02.11 738
Załącznik nr 31 do SIWZ Przedmiary SKL Wilanów zip 914,0 2020.02.11 664
Załącznik nr 32 do SIWZ STWIOR SKL Wilanów zip 4714,9 2020.02.11 653
Załącznik nr 33 -Dodatkowe wytyczne do opisu przedmiotu zamówienia Skwierzyn pdf 135,7 2020.02.11 680
Załącznik nr 34 - Dokumentacja projektowa zip 38184,4 2020.02.11 882
Załącznik nr 35 - Przedmiar robót pdf 212,8 2020.02.11 695
Załącznik nr 36 - Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót pdf 1589,5 2020.02.11 665
Załącznik nr 37 - Kosztorysy zerowe w formacie ath zip 382,6 2020.02.11 667
Załącznik nr 4 - Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do t pdf 171,8 2020.02.11 636
Załącznik nr 4 - Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do(edyt.) docx 14,1 2020.02.11 639
Załącznik nr 5 - Wykaz wykonanych robót budowlanych pdf 178,1 2020.02.11 659
Załącznik nr 5 - Wykaz wykonanych robót budowlanych(edyt.) docx 14,7 2020.02.11 617
Załącznik nr 6 - Wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zam pdf 176,4 2020.02.11 643
Załącznik nr 6 - Wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji(edyt.) docx 14,9 2020.02.11 598
Załącznik nr 7 - Wzór umowy pdf 426,2 2020.02.11 476
Załącznik nr 7 - Wzór umowy(edyt.) docx 68,9 2020.02.11 420
Załącznik nr 8 - Zobowiązanie podmiotu trzeciego pdf 143,2 2020.02.11 422
Załącznik nr 8 - Zobowiązanie podmiotu trzeciego(edyt.) docx 14,1 2020.02.11 449
Załącznik nr 9 do SIWZ - Dodatkowe wytyczne do opisu przedmiotu zamówienia pdf 135,0 2020.02.11 482
Zawiadomienie o zmianie treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia z pdf 306,7 2020.02.19 419

Zmiany specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
zawadomienie o zmianie treści SIWZ z dnia 02.03.2020 pdf 583,6 2020.02.19 453

Inne dokumenty

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Informacja z otwarcia ofert z dnia 10.03.2020r. pdf 880,9 2020.03.10 494
Załącznik nr 35 - Przedmiar robót (nieaktualne) pdf 212,8 2020.02.11 460
Załącznik nr 35 -Przedmiar robót pdf 244,4 2020.02.19 474
Zawiadomienie o przedłuzeniu terminu składania ofert z dnia 02.03.2020 pdf 358,9 2020.03.02 445
Zawiadomienie o przedłużeniu terminu składania ofert pdf 355,6 2020.02.28 451
Zawiadomienie o zmianie treści SIWZ pdf 717,5 2020.02.28 464

Pobierz wszystkie dokumenty