Szczegóły ogłoszenia

FER.271.15.2026

"Przebudowa i rozbudowa drogi powiatowej nr 1357K polegająca na budowie chodnika w miejscowości Żurowa II etap"

Gmina Szerzyny

                     

Ogłoszenie

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
ogłoszenie o zamówieniu pdf 68,6 2026.08.14 383

Specyfikacja

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
SWZ - budowa chodnika etap II doc 64,3 2026.08.14 18

Inne dokumenty

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Informacja o kwocie przeznaczonej na realizację zamówienia doc 18,0 2026.09.01 2
Informacja z otwarcia ofert doc 21,1 2026.09.01 2

Pobierz wszystkie dokumenty