Szczegóły ogłoszenia

TP/252/PR/14/24

"Usługa prania, dezynfekcji oraz dzierżawy bielizny szpitalnej."

Szpital Specjalistyczny w Chorzowie

                     

Ogłoszenie

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Ogłoszenie o zamówieniu nr 2024_BZP 00497333_01 pdf 135,1 2024.09.12 608

Specyfikacja

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
SWZ pdf 718,2 2024.09.12 393

Zapytania do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ pdf 397,3 2024.09.17 609

Inne dokumenty

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Informacja o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia pdf 312,2 2024.09.20 622
Informacja z otwarcia ofert pdf 315,3 2024.09.20 639
Ogłoszenie o wyniku postępowania nr 2024_BZP 00535932_01 pdf 70,9 2024.10.08 578

Pobierz wszystkie dokumenty