Szczegóły ogłoszenia

PN/L/33/21

"Dostawa produktów leczniczych."

Szpital Specjalistyczny w Chorzowie

                     

Ogłoszenie

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU pdf 142,1 2021.11.02 1087

Specyfikacja

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
SWZ pdf 705,1 2021.11.02 758

Załączniki do specyfikacji

Zapytania do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Wyjaśnienie treści SWZ doc 553,0 2021.11.08 1131

Inne dokumenty

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Informacja z otwarcia ofert (pakiety) doc 517,5 2021.11.15 1119
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia pdf 171,5 2021.12.27 1044

Pobierz wszystkie dokumenty