Szczegóły ogłoszenia

TP/SM/26/21

"Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego i materiałów opatrunkowych"

Szpital Specjalistyczny w Chorzowie

                     

Ogłoszenie

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Ogłoszenie o zamówieniu pdf 317,4 2021.09.24 1166
Ogłoszenie o zamówieniu (procedura uproszczona) doc 82,6 2021.09.24 1114

Zmiany treści ogłoszenia

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia pdf 41,2 2021.09.28 1137
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia nr 2 pdf 40,6 2021.10.06 1124

Specyfikacja

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
SWZ doc 66,9 2021.09.24 773

Załączniki do specyfikacji

Zmiany specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Powiadomienie o zmianach w SWZ doc 517,1 2021.09.28 1181
Powiadomienie o zmianach w SWZ nr 2 doc 517,3 2021.10.06 1146

Zapytania do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Wyjaśnienie treści SWZ doc 569,8 2021.10.06 1176

Inne dokumenty

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Informacja z otwarcia ofert pdf 727,4 2021.10.11 1169
Ogłoszenie o wyniku postępowania pdf 462,4 2021.11.26 1100

Pobierz wszystkie dokumenty