Szczegóły ogłoszenia

NZ/11/D/N/AC/2020

"Dostawa jednorazowego zamkniętego systemu pobierania krwi wraz z dzierżawą aparatu do automatycznego oznaczania OB dla zaopatrzenia Szpitala Powiatowego w Limanowej"

Szpital Powiatowy w Limanowej

                     

Ogłoszenie

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Ogłoszenie o zamówieniu pdf 284,2 2020.02.12 456

Specyfikacja

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
SIWZ - na dostawę i usługi procedura uproszczona pdf 710,8 2020.02.12 287

Załączniki do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Dokumenty dotyczące przynależności do grupy kapitałowej doc 37,5 2020.02.12 448
Formularz ofertowy doc 41,5 2020.02.12 443
Formularze asaortymentowo - cenowe xls 48,0 2020.02.12 453
Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału doc 36,1 2020.02.12 420
Parametry techniczno - użytkowe xls 33,0 2020.02.12 490
Parametry techniczno - użytkowe oceniane xls 31,5 2020.02.12 456
Projekt umowy docx 53,5 2020.02.12 480
Zobowiązanie podmiotów trzecich do oddania do dyspozycji niezbędnych zasobów doc 34,7 2020.02.12 442

Zapytania do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Odpowiedź na zapytania w sprawie SIWZ nr 1 pdf 227,0 2020.02.18 476

Inne dokumenty

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Informacja z otwarcia ofert pdf 243,3 2020.02.20 443

Pobierz wszystkie dokumenty