Szczegóły ogłoszenia

RIiD.271.2.2020

"Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Gnojnik."

Gmina Gnojnik

                     

Ogłoszenie

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Ogłoszenie na tablicę ogłoszeń pdf 115,4 2020.06.24 637

Specyfikacja

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
SIWZ - na dostawę i usługi procedura pełna doc 67,6 2020.06.24 412

Załączniki do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Dokumenty dotyczące przynależności do grupy kapitałowej doc 23,9 2020.06.24 597
Formularz oferty doc 70,0 2020.06.24 609
Jednolity europejski dokument zamówienia doc 183,0 2020.06.24 638
Projekt umowy_ doc 113,5 2020.06.24 618
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia pdf 272,1 2020.06.24 660
Wykaz usług doc 37,0 2020.06.24 613
Zobowiązanie podmiotów trzecich do oddania do dyspozycji niezbędnych zasobów doc 21,2 2020.06.24 601

Zmiany specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Powiadomienie o zmianach w SIWZ doc 17,8 2020.06.29 605

Inne dokumenty

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
AKTUALNY_Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia pdf 272,4 2020.06.29 623
Informacja z otwarcia ofert pdf 197,2 2020.07.29 650

Pobierz wszystkie dokumenty