Szczegóły ogłoszenia

Kc-zp.272-787/19

"Usługa przeprowadzenia certyfikowanego szkolenia wraz z egzaminem, dla pracowników AGH, z zakresu metodyki zarzadzania projektami PRINCE 2 Foundation, w ramach projektu POWR.03.05.00-00-Z307/17 - Kc-zp.272-787/19"

Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

                     

Ogłoszenie

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Ogłoszenie do prasy i na tablicę ogłoszeń doc 66,1 2019.12.17 740

Specyfikacja

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
SIWZ doc 113,9 2019.12.17 533

Załączniki do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Dokumenty dotyczące przynależności do grupy kapitałowej doc 22,5 2020.01.03 697
Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu doc 65,5 2019.12.17 720
Oświadeczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu doc 63,5 2019.12.17 725
Wykaz osób odpowiedzialnych za realizację zamówienia doc 58,0 2019.12.17 703
Wykaz zrealizowanych usług doc 57,4 2019.12.17 730
Wzór formularza oferty doc 65,0 2019.12.17 712
Wzór umowy - usługi doc 83,1 2019.12.17 723

Zapytania do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Odpowiedź na zapytania w sprawie SIWZ doc 307,2 2019.12.19 738

Inne dokumenty

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Informacja z otwarcia ofert doc 20,9 2020.01.03 736

Pobierz wszystkie dokumenty