Szczegóły ogłoszenia

KC-zp.272-137/19

"dostawa 1 sztuki serwera pod rozbudowę i dalsze rowijanie uczelnianego repozytorium OZE dla Centrum e-Learningu w ramach projektu POWR.03.05.00-00-2307/17- KC-zp.272-137/19"

Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

                     

Ogłoszenie

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Ogłoszenie do prasy i na tablicę ogłoszeń doc 28,3 2019.03.29 739

Specyfikacja

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
SIWZ docx 437,0 2019.03.29 536

Załączniki do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Dokumenty dotyczące przynależności do grupy kapitałowej doc 406,9 2019.03.29 725
JEDZ docx 66,6 2019.03.29 737
Wzór formularza oferty-137 docx 411,4 2019.03.29 790
Wzór umowy - dostawy docx 416,4 2019.03.29 734

Zapytania do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Odpowiedź na zapytania w sprawie SIWZ doc 654,2 2019.04.10 725

Inne dokumenty

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
espd-request (12) xml 233,1 2019.03.29 723
Informacja z otwarcia ofert doc 407,4 2019.05.06 746

Pobierz wszystkie dokumenty