Szczegóły ogłoszenia
KC-zp.272-74/19
"Dostawa młynu planetarno-kulowego, myjki ultradźwiękowej i łaźni wodnej - KC-zp.272-74/19"
Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Ogłoszenie
Nazwa
Typ
Rozmiar [KB]
Publikacja od
Pobrano
Ogłoszenie do prasy i na tablicę ogłoszeń
doc
161,4
2019.02.21
573
Specyfikacja
Nazwa
Typ
Rozmiar [KB]
Publikacja od
Pobrano
SIWZ - na dostawę i usługi procedura uproszczona (pakiety)
docx
223,7
2019.02.21
405
Załączniki do specyfikacji
Nazwa
Typ
Rozmiar [KB]
Publikacja od
Pobrano
Dokumenty dotyczące przynależności do grupy kapitałowej
doc
176,7
2019.03.01
581
Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału
doc
180,7
2019.02.21
584
Wzór formularza oferty
doc
182,0
2019.02.21
592
Wzór umowy - dostawy
doc
189,5
2019.02.21
603
Inne dokumenty
Nazwa
Typ
Rozmiar [KB]
Publikacja od
Pobrano
Informacja z otwarcia ofert
doc
177,7
2019.03.01
592
Pobierz wszystkie dokumenty