Szczegóły ogłoszenia
KC-zp.272-596/18
"OGŁOSZENIE SPOŁECZNE - Usługa szkolenia pracowników AGH w ramach projektu POWR.03.05.00-00-Z307/17: Usługa certyfikowanych szkoleń dla 90 pracowników AGH z zakresu metodyki zarzadzania projektami PRINCE 2 Foundation z egzaminem certyfikującym, oraz usługa certyfikowanych szkoleń dla 2 pracowników AGH z zakresu zarządzania ryzykiem Management of Risk Foundation z egzaminem certyfikującym KC-zp.272-596/18"
Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Załączniki do specyfikacji
Zapytania do specyfikacji
Inne dokumenty
| Nazwa |
Typ |
Rozmiar [KB] |
Publikacja od |
Pobrano |
|
Informacja z otwarcia ofert
|
doc |
53,0
|
2018.12.04 |
436 |
|
Nowy 2 Załącznik nr 2 do umowy
|
docx |
198,4
|
2018.11.29 |
457 |
|
Nowy Załącznik nr 2 do umowy
|
docx |
198,6
|
2018.11.26 |
437 |
|
Oswiadczenie o niepodleganiu wykluczeniu
|
doc |
287,5
|
2018.11.21 |
465 |
|
Powiadomienie o przedłużeniu terminu składania ofert
|
doc |
436,5
|
2018.11.28 |
464 |
|
wykaz osób
|
doc |
270,0
|
2018.11.21 |
448 |
|
Wzór formularza oferty - usługi
|
doc |
285,5
|
2018.11.21 |
522 |
|
Wzór umowy - usługi
|
doc |
313,0
|
2018.11.21 |
493 |
|
Wzór wykazu usług
|
doc |
270,0
|
2018.11.21 |
456 |
|
Załącznik nr 2 do umowy
|
docx |
198,3
|
2018.11.21 |
459 |
Pobierz wszystkie dokumenty