Szczegóły ogłoszenia

KC-zp.272-549/18

"OGŁOSZENIE SPOŁECZNE - przeprowadzenie kursu językowego z języka angielskiego - zajęcia z native speakerami - KC-zp.272-549/18"

Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

                     

Ogłoszenie

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Ogłoszenie SPOŁECZNE doc 357,5 2018.10.23 505

Załączniki do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Oswiadczenie o niepodleganiu wykluczeniu doc 286,0 2018.10.23 474
wykaz osób doc 271,0 2018.10.23 435
Wzór formularza oferty - usługi doc 281,0 2018.10.23 446
Wzór umowy - usługi doc 309,5 2018.10.23 484
Wzór wykazu usług doc 268,5 2018.10.23 475
Załącznik nr 2 do umowy docx 207,7 2018.10.23 474

Inne dokumenty

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Informacja z otwarcia ofert doc 256,8 2018.10.31 432
Oswiadczenie -GRUPA KAPITAŁOWA doc 280,5 2018.10.31 429

Pobierz wszystkie dokumenty