Szczegóły ogłoszenia

KC-zp.272-515/18

"Przeprowadzenie początkowego i końcowego bilansu kompetencji dla studentów biorących udział w działaniach zaplanowanych w module II - projekt POWR.03.05.00-00-2307/17-00. KC-zp.272-515/18"

Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

                     

Ogłoszenie

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Ogłoszenie UZP doc 58,1 2018.10.15 494

Zmiany treści ogłoszenia

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Informacja o zmianach (procedura uproszczona) doc 22,1 2018.10.16 483

Specyfikacja

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
SIWZ - na dostawę i usługi procedura uproszczona doc 216,2 2018.10.15 351

Załączniki do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Dokumenty dotyczące przynależności do grupy kapitałowej docx 23,5 2018.10.23 491
Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia doc 178,5 2018.10.15 476
Oświadczenie o spełnianiu warunków doc 182,8 2018.10.15 454
Wzór formularza oferty doc 183,5 2018.10.15 441
wzór Wykaz osób doc 194,5 2018.10.15 450
Wzór zobowiązania doc 91,0 2018.10.15 452

Zmiany specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Powiadomienie o zmianach w SIWZ doc 371,8 2018.10.16 459
Powiadomienie o zmianach w SIWZ_2 doc 214,2 2018.10.18 445

Inne dokumenty

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Informacja z otwarcia ofert doc 19,9 2018.10.23 487
NOWY OBOWIĄZUJĄCY WZÓR UMOWY doc 252,0 2018.10.18 439
nowy obowiązujący wzór Wykaz osób doc 195,5 2018.10.16 450
Umowa Powierzenia przetwarzania danych _ PO WER_1 doc 259,0 2018.10.15 484
wzór umowy doc 251,0 2018.10.15 454

Pobierz wszystkie dokumenty