Szczegóły ogłoszenia

ZP.271.38.2024

"Dostosowanie stadionu MKS Puszcza Niepołomice do wymogów rozgrywek ekstraklasowych - remont trybun"

GMINA NIEPOŁOMICE

                     

Ogłoszenie

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Ogłoszenie o zamówieniu pdf 136,1 2024.11.18 622

Specyfikacja

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
SWZ - na roboty budowlane (TP bez negocjacji) doc 66,7 2024.11.18 377

Załączniki do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Dokumentacja powykonawcza istniejących trybun zip 31004,5 2024.11.18 623
Formularz oferty doc 68,0 2024.11.18 595
Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału docx 34,8 2024.11.18 599
Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby doc 32,7 2024.11.18 590
Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia docx 24,7 2024.11.18 607
PFU Niepołomice pdf 1385,3 2024.11.18 706
Projekt umowy doc 287,0 2024.11.18 618
Wykaz robót budowlanych doc 35,5 2024.11.18 603
Wykaz osób doc 43,0 2024.11.18 588
Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby docx 24,7 2024.11.18 605

Inne dokumenty

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Informacja o kwocie przeznaczonej na realizację zamówienia doc 21,0 2024.12.03 610
Informacja z otwarcia ofert doc 21,7 2024.12.03 597
Ogłoszenie o wyniku postępowania pdf 70,2 2024.12.19 586

Pobierz wszystkie dokumenty