Szczegóły ogłoszenia

ZP.271.36.2024

"Remont drogi gminnej 560557K w km od 0+000 do km 1+300 w miejscowości Zagórze, gmina Niepołomice"

GMINA NIEPOŁOMICE

                     

Ogłoszenie

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Ogłoszenie o zamówieniu pdf 134,6 2024.10.29 606

Specyfikacja

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
SWZ - na roboty budowlane (TP bez negocjacji) doc 66,8 2024.10.29 359

Załączniki do specyfikacji

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Formularz oferty doc 76,5 2024.10.29 596
Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału docx 34,9 2024.10.29 590
Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby docx 31,3 2024.10.29 584
Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia docx 20,0 2024.10.29 595
Projekt umowy doc 183,5 2024.10.29 618
Przedmiar robót pdf 121,3 2024.10.29 606
STWIORB pdf 974,3 2024.10.29 598
Wykaz robót budowlanych doc 37,5 2024.10.29 580
Wykaz osób doc 41,5 2024.10.29 586
Załącznik graficzny - mapa pdf 2913,2 2024.10.29 625
Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby docx 24,7 2024.10.29 588

Inne dokumenty

Nazwa Typ Rozmiar [KB] Publikacja od Pobrano
Informacja o kwocie przeznaczonej na realizację zamówienia doc 21,1 2024.11.15 607
Informacja z otwarcia ofert doc 22,4 2024.11.15 651
Ogłoszenie o wyniku postępowania pdf 70,3 2024.12.09 558

Pobierz wszystkie dokumenty